האם הסיגריה אלקטרונית היא הפתרון לעישון בעבודה / בעסק

בעולם של היום נשמעים יותר ויותר קריאות להפסקת העישון ואנשים רבים יצאו למלחמה נגד נזקי עישון הסיגריות

השפעתו ההרסנית של טבק ידועה לכל ולא נפרט כאן את כל החסרונות והנזקים שהוא גורם לבריאות שלנו.

יחד עם זאת ולמרות כל המחקרים שנעשו בנושא וההפצרות של הרופאים מיליוני אנשים בעולם ממשיכים להחזיק את הסיגריה ביד ולא מצליחים להיפטר מההרגל הרע. חלקם אף לא רוצים. ויש לכך מספר סיבות.

לא נחדש לכם שום דבר כשנספר שלדברי המעשנים הרבים, ניקוטין בעל אפקט ההרגעה.

אינספור פעמים ראינו הן בסרטים והן בחיים היומיומיים בעבודה או בעסק אנשים שנכנסים בסערה לחדר למשל אחרי שיחה עם המנהל המעצבן, מדליקים סיגריה, מתעטפים בעשן הסמיך ולאט לאט מחזירים את הדופק שלהם לטווח הנורמה.

סיגריה אלקטרונית
הגיע הזמן לעבור לאידוי

סיגריה זו הזדמנות מצוינת לקחת פסק זמן ולצאת להפסקה. מדובר בהיעדרויות קטנות אך בהחלט מועילות על מנת להטעין את המצברים ולחזור למשימות שלנו יותר ערניים.

היתרון הגדול מכולם הוא העניין החברתי. בתקופה עמוסה זו, כשאנחנו מתמודדים עם המשימות האינסופיות ושקועים בהן ללא הפסקה, אנחנו מקדישים פחות זמן ללהכיר ולדבר עם האנשים החדשים.

בנוסף, היות ואנחנו נמצאים המון זמן במרחב האינטרנטי ולא מרימים את הראש מהמסכים, חלקנו שכחו איך לתקשר ולהתחיל את שיחת ההיכרות הפשוטה ביותר אחד עם השני. סיגריה נתרמת לעזרתנו במקרה הנה"ל ולא פעם אנחנו נפתחים לשיחה אחרי שביקשנו סיגריה או מצית מהבן אדם העומד ממול.

לא מדובר אך ורק בלהכיר חבר חדש אלא גם בלהעביר את הזמן עם החברים הישנים. במקומות עבודה רבים עושים הפסקות קפה וסיגריה ומי שנשאר בחדר ולא יוצא למרפסת עם כולם נשאר מאחור.

לאור הנאמר לעיל, לא כולם ממהרים להפסיק לעשן אך בהחלט כולם מעוניינים להפוך את העניין לפחות מזיק לבריאות. במקרה זה, חברות המייצרות את הסיגריות האלקטרוניות נחלצות לעזרתינו.

סיגריה אלקטרונית

בהחלט מדובר בחלופה בריאה יותר לסיגריה הרגילה. היא נוצרה לראשונה בסין במטרה לעזור לאנשים להיגמל מעישון ומהר מאוד הפכה פופולרית לו דווקא בקרב המעשנים הותיקים אלא גם בקרב המתחילים שממשיכים איתה עד היום.

צעירים רבים אשר רגילים מילדותם למכשירים אלקטרונים בכל תחום בחייהם, מקבלים בברכה את הסיגריה האלקטרונית שבמראה החיצוני שלה מזכירה יותר את הדיסק און קי מאשר את הסיגריה הרגילה.

סיגריה ג'ול
לעשן בריא יותר

המלצת העורך: סיגריה אלקטרונית של חברת ג'ול

תעיפו מבט במוצריה של חברת ג'ול. מוצריה מרהיבים בעיצובם, אלגנטים מאוד ואנשים פשוט נהנים להחזיק מוצר כזה ביד.

אורכה 9 ס"מ בלבד, היא נוחה מאוד לשימוש ואתם לא צריכים להתעסק עם הסוללות ועם הניקוי של תא המילוי. כל מה שעליכם לעשות זה לחבר את הקפסולה ולשאוף. תהליך האידוי כבר יתבצע במהירות הבזק, והנוזל שבקפסולה יהפוך לאדים נעימים שקל לשאוף.

ג'ול מעולה כתחליף לסיגריה המיועד גם לשימוש בעבודה היות והאנשים הלא מעשנים במשרד, לא יסבלו מהריח של עשן הטבק בסביבתם. ואתם תוכלו לפנק את עצמכם בשלל טעמים וניחוחות נעימים רק שתצטרכו "לשבור" את הראש בעודכם באים להחליט איזה טעם מדבר אליכם דווקא ביום הזה של השבוע.

חברת ג'ול מאמינה שחווית העישון זו לא פשרה ובמידה ובחרתם להחליף את הסיגריה הרגילה למוצר שמכיל   מלחי ניקוטין בריכוז 1.7% בלבד, עליכם עדיין להנות מכל נשיפה וגם לשמור על הבריאות שלכם.

חברת ג'ול מייצרת את הכלים המתאימים שיעזרו לכם להפחית את צריכת הסיגריות או להפסיק לעשן, רק אם תבחרו בכך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *