להתקדם עם העסק – הכירו את הדרך לניהול ארכיון דיגיטלי

כדי לאפשר לעסק לצמוח לרמות הגבוהות ביותר, מגיע לו ליהנות מהבסיס היציב ביותר. במקום לבזבז זמן ומשאבים על חיפוש מסמכים, לא הגיע הזמן להתקדם?

מתי לאחרונה עשיתם סדר ברשימת הקלסרים שלכם? אם להודות באמת, גם הפדנטים ביותר לא יצליחו להיזכר בתאריך המדויק. הקלסרים, הניילוניות והמסמכים העסקיים יושבים אצל כולנו בתוך ארונות, תופסים שטח מיותר על השולחן וממלאים את המגירות, ואם נצטרך למצוא מסמך ספציפי – כנראה שלא נדע מה לעשות. 

המצב הזה יוצר בעייתיות מול לקוחות, ספקים וכמובן גם מול רואה החשבון והרשויות, ומוביל ללא מעט בלגן ולחץ. לא חבל? במקום לרוץ אחרי מסמכים, למלא מעטפות ולהגיע כל חודש או חודשיים אל רואה החשבון, לעסק שלכם מגיע הרבה יותר. אם עדיין לא ניסיתם ניהול ארכיון דיגיטלי, אתם תודו לעצמכם על הבחירה הזו. 

ניהול ארכיון דיגיטלי
הגיע הזמן לעבור לדיגיטל – גם שומרים על הסביבה וגם מתנהלים בקלות יותר.

אומרים שלום לבלגן

העסקים המתקדמים ביותר הם אלה שתמיד נמצאים עם אצבע על הדופק (או על המסמכים שלהם). ניהול ארכיון דיגיטלי מבטיח לכם יותר זמן, פחות מאמץ והרבה יותר סדר. כי אם את הפגישות אתם מנהלים באופן דיגיטלי, למה את החשבוניות אתם עדיין מדפיסים?

ניהול ארכיון דיגיטלי הוא פתרון מושלם להתנהלות מול רואה החשבון, לניירת של סוף שנה וכמובן גם לרגע הזה שאתם חייבים לשלוף מסמך מסוים ולא בטוחים איפה הוא נמצא. צורת העבודה הזו מאפשרת לכם לשמור על קשר ישיר עם המסמכים, לא לחשוש שעותק המקור ילך לאיבוד ולהיות ערוכים בכל רגע – אפילו מרחוק. 

איפה מתחילים? הכירו את סקאנבוקס

Scanbox.co.il הוא אתר שמעניק שירותי ניהול ארכיון דיגיטלי לעוסק מורשה וגם לרואה חשבון. הוא מאובטח, קל ונוח לשימוש, ומאפשר לכם לצאת לדרך ברגע. איך זה עובד? אם יש לכם חשבוניות או ניירת בעותק קשיח, פשוט סורקים מהנייד לענן, וחוסכים המון זמן. 

עם Scanbox.co.il תוכלו לוותר על הקלסרים, לגשת אל הניירת גם באמצע חופשה, ולאפשר לגורמים במשרד לשלוף עבורכם מסמכים בלי שום בעיה. רוצים לעזור לעסק שלכם להמריא? Scanbox.co.il הוא הכתובת.

לעוד טיפים לחצו כאן:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *